Samen werkt

Contact

Wij zijn dagelijks telefonisch bereikbaar van 7.30 uur - 17.00 uur.
Voor het afhalen en toeleveren van goederen is ons magazijn geopend van
maandag t/m donderdag van 7.30 -16.30 uur en vrijdag van 7.30 - 11.30 uur.

IW4
Transformatorstraat 1
Postbus 305
3900 AH Veenendaal

telefoon (0318) 563900
fax (0318) 563901

e-mail: info@iw4.nl 

 

Direct contact over:

Detacheren van medewerkers bij uw bedrijf
 Hanneke Bassa
 h.bassa@iw4.nl
 06-39836237

 Renate Brinkman
 r.brinkman@iw4.nl
 06-51132252

Foodverpakken, Non-Foodverpakken, montage en assemblage
 Hans Bouhuys
 h.bouhuys@iw4.nl
 06-53239264

Schoonmaak
 Heinie Middelhoven
 h.middelhoven@iw4.nl
 06-22757047

HetWerktNu
 Marc Keppel
 marc@hetwerktnu.nl
 06-53204716

 Laura van Verseveld
 laura@hetwerktnu.nl
 06-12893342

 

Contactformulier

Versturen

Ontwerp en realisatie:PXL